Zrinjski savladao Krupu i ostao na prvoj poziciji

U derbi meču 20. kola Premijer lige BiH, Zrinjski je u Mostaru pobijedio ekipu Krupe rezultatom 3:1.

Stojkoić, Todorović i Bilbija su pogađali za domaće, dok je Kojić postigao utješni gol za Krupu.

Zrinjski je trenutno prvoplasirani sa 42 boda i ima dva boda prenodsti nad drugoplasiranim Sarajevom.

Široki Brijeg i Radnik su odigrali sjajan meč, koji je završen rezultatom 2:2.

Široki je poveo sjajnim golom Zlomislića u 20. minuti, ali su gosti preko Stojanovića (46. minuta) i Đurića (81. minuta) preokrenuli rezultat u svoju korist i poveli sa 1:2.

Ipak, bod Širokobriježanima donio je Čabraja u 84. minuti.

Tuzlanska Sloboda je na svom terenu uz puno problema došla do pobjede nad Metallegheom od 2:1.

Vidović je u 13. minuti šokirao domaće i doveo Metalleghe u vodstvo, da bi Zec u 41. minuti izjednačio na 1:1.

Pobjedu Slobodi od 2:1 donio je Tandir iz penala u 91. minuti.

Jedini susret bez golova odigrale su momčadi Viteza i Čelika.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.