Bez pobjednika u duelu Čelika i Zrinjskog

U derbi meču 19. kola Premijer lige BiH, Čelik i Zrinjski su pred gotovo punim tribinama na stadionu Bilino polje u Zenici podijelili bodove odigravši 1:1.

Gost iz Mostara su prvi stigli do vodstva.

Igrala se sudijska nadoknada prvog poluvremena, kada je Tomić matirao Ružića za 0:1.

Čelik je uspio izjednačiti u 63. minuti preko Dilavera, koji je pogodio iz penala.

Do kraja utakmice golova nije bilo, a oba tima su duel završila sa po 10 igrača, s obzirom da su Mešanović (Zrinjski) i Salčinović (Čelik) isključeni zbog dva žuta kartona.

Za kraj vrijedi spomenuti i fantastičnu atsmoferu na Bilinom polju, koju su priredili navijači Čelika.

Popularni “Robijaši” su se nakon nekoliko godina bojkota ponovo vratili na tribine zeničkog stadiona i priredili sjajan štimung.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.