Džeko postigao tri gola u ubjedljivoj pobjedi Rome

U prvoj utakmici 1/16 finala Europa lige, Villarreal je na svom terenu izgubio od Rome sa 0:4, a fenomenalan meč odigrao je naš Edin Džeko, koji je postigao čak tri gola.

Roma je povela u 32. minuti, kada je Emerson sjajno pogodio za 0:1.

Edin Džeko je u 65. minuti majstorski savladao Asenja i udvostručio prednost Rome.

Igrala se 79. minuta, a novi pogodak postigao je Džeko.

Fantastičnu partiju, kapiten naše reprezentacije zaokružio je prelijepim golom u 86. minuti postavivši konačnih 0:4 za Romu.

Džeko je odigrao svih 90 minuta i ovo mu je bio osmi gol u Europa ligi (ukupno je postigao 28 u svim takmičenjima za Romu).

Revanš meč, koji će biti samo formalnost, igra se za sedam dana u Rimu.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.