“Plavi” odigrali neriješeno s prvakom Kazahstana

U posljednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antalyji, nogometaši Željezničara remizirali su s kazahstanskim prvakom Astanom rezultatom 1:1.

Željezničar je prvi došao do vodstva i to pogotkom Boccanija u 30. minuti.

Astana je preko Murtazayeva u 47. minuti uspjela poravnati, ali ne i preokrenuti rezultat u svoju korist.

Bliže pobjedi je pak bio tim s Grbavice, koji je u nastavku susreta propustio dvije velike prilike, kada su nedovoljno precizni bili Lendrić i Stevanović.

Željezničar je današnji susret počeo u sastavu Kjosevski, Siniša Stevanović, Bogičević, Boccaccini, Stojanović, Marković, Blagojević, Miroslav Stevanović, Zeba, Zakarić i Lendrić, dok su u drugom poluvremenu zaigrali Musa, Radinović, Bekrić, Fejzić, Nikolić, Hasanović, Stanić, Osmanković, Beširević i Žerić.