Bh. reprezentativac uposlio Goretzku kod izjednačujućeg pogotka

Nogometaši Schalkea nalaze se na mini pripremama u Španiji, gdje su danas u testnom meču savladali Oostende s 2:1.

Prva do pogotka stigla je belgijska momčad, kojoj je vodstvo u 20. minuti donio Pedersen.

Šest minuta kasnije formalni gosti ostali su s igračem manje, nakon što je isključen El Ghanassy, a to ih je u konačnici i koštalo poraza.

Za poravnanje u 40. minuti pogodio je Goretzka, kojem nakon sjajnog prodora i kombinacije s Avdijajem asistira bh. reprezentativac Sead Kolašinac.

Tvorac potpunog preokreta bio je Konoplyanka, pogodivši na samom otvaranju drugog poluvremena.

Schalke se već sutra vraća u Njemačku, gdje mu predstojeće subote slijedi posljednji pripremni meč pred početak drugog dijela sezone s Chemnitzerom.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.