Sarajevo sa 2:0 pobijedilo Radnik

U pretposljednjem meču 18. kola Premijer lige BiH, Sarajevo je na svom terenu savladalo bijeljinski Radnik rezultatom 2:0.

Poslije prvog poluvremena golova nije bilo, da bi u 60. minuti povremeni bh. reprezentativac Haris Duljević asistirao Ahmeotivću, koji postiže gol za 1:0.

Konačnih 2:0 za Sarajevo postavio je Hebibović u 70. minuti nakon još jedne asistencije Duljevića.

Ekipa Sarajeva je od 84. minute igrala sa igračem manje, jer je Mihojević isključen zbog dva žuta kartona.

Sarajevo je ovo bila peta ligaška pobjeda u nizu i trenutno se nalazi na drugom mjestu sa 34 boda, dok je Radnik peti sa 30 bodova.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.