Sarić i Ahmetović donijeli pobjedu Sarajevu protiv Metalleghea

U posljednjoj utakmici 17. kola Premijer lige BiH, ekipa Metalleghe BSI poražena je u Travniku od Sarajeva rezultatom 0:2.

Golova nije bilo u prvom poluvremenu, da bi u 70. minuti Elvis Sarić iz slobodnog udarca doveo Sarajevo u vodstvo 0d :1.

Konačnih 0:2 postavio je Mersudin Ahmetović sjajnim golom u 82. minuti.

Sarajevo je od 87. minute igralo sa igračem manje, jer je Balić dobio direktan crveni karton.

Poslije ovog trijumfa, Sarajevo se probilo na drugo mjesto sa 31 bodom i sada zaostaje četiri boda za prvoplasiranim Zrinjskim.

S druge strane, Metallethe zauzima 10. mjesto sa 12 bodova.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.