Dvije pobjede ostvarili su domaći, jednu gosti, a zabilježen je i jedan remi

Od 13 sati, u Premijer ligi Bosne i Hercegovine igrana su četiri meča 17. kola.

Dvije pobjede ostvarili su domaći, jednu gosti, a zabilježen je i jedan remi.

Za jedini gostujući trijumf pobrinula se Sloboda, koja je Zenici pogotcima Krpića (70’) i Zeca (73’) savladala Čelik (0:2), nanijevši mu već 12. ovosezonski poraz.

Isto toliko poraza na svom kontu ima i Olimpic, koji se loše proveo na gostovanju u Kaknju, odakle ga je domaća Mladost ispratila s tri pogotka u mreži (3:0).

Strijelci za tim Husrefa Musemića bili su Maksimović (33’), Husić (67’) i Laštro (77’).

Nakon dva vezana poraza, na pobjednički kolosijek vratila se i Krupa, kojoj je minimalnu pobjedu u duelu sa Širokim Brijegom donio Dujaković (39’).

Samo dvoboj Radnika i Viteza, odigran u Bijeljini, nije donio pobjednika (1:1).

Gosti su imali prednost od 21. minute zahvaljujući golu Dedića, ali je bod domaćinu u 84. minuti spasio Bajić.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.