Cimirot i Šehić odigrali cijele mečeve za svoje momčadi

Susreti petog kola Europa lige u grupi “J” donijeli su pobjede momčadi PAOK-a i Libereca.

PAOK je napravio iznenađenje, slavivši kao gost protiv Fiorentine s 2:3.

Do pobjede su stigli u trećoj minuti nadoknade zaslugom Rodriguesa, koji je bio i asistent kod pogotka Camposa iz 26. minute.

Prethodno je Shakov (5’) pogodio za 0:1, a domaći su u nastavku preko Bernardeschija (35’) i Babacara (50’) uspjeli doći do poravnanja, ali ne i sačuvati remi do kraja susreta.

Bh. reprezentativac, Gojko Cimirot (23), odigrao je cijelu meč za PAOK, koji je večerašnjim trijumfom izjednačio bodovni učinak Qarabaga.

Ibrahim Šehić (28) je s Qarabagom pretrpio težak poraz u Liberecu od istoimenog domaćina, koji ga je savladao s 3:0.

Prvi trijumf češkoj momčadi donijeli su Vuch (11’), Komlichenko (57’ p, 63’).

Poslije pet odigranih mečeva, Fiorentina vodi s 10 bodova, Qarabag i PAOK imaju po sedam, dok je Liberec posljednji s četiri.