Sarajevo slavilo protiv Krupe, Vitez protiv Metalleghea

U prva dva susreta 15. kola nogometne Premijer lige BiH, minimalne gostujuće pobjede upisale su momčadi Sarajeva i Viteza.

Sarajevo je zaslugom stopera domaćih Vukotića, koji je pogodio vlastitu mrežu u 78. minuti, odnijelo tri boda iz Krupe (0:1), iako je posljednjih desetak minuta igralo bez isključenog Ivetića.

Vitezu je s druge strane pobjedu nad Metallegheom (0:1) donio Kapetan u 29. minuti.

Sarajevo je šestom ovosezonskom pobjedom preskočilo Krupu na trećoj poziciji, poravnavši se bodovno s drugoplasiranim Radnikom, koji ima utakmicu manje.

Drugim trijumfom u tri posljednje utakmice, Vitez je pak skočio na osmo mjesto i sada ima isti broj bodova (19) kao i Široki Brijeg na sedmoj poziciji.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.