Sarajevo i Željezničar su odigrali 0:0 u derbi meču 12. kola bh. šampionata

U derbi utakmici 12. kola Premijer lige BiH, sastali su se vječiti rivali Sarajevo i Željezničar i podijelili bodove odigravši 0:0.

Najbolju priliku za Željezničar u prvom poluvremenu je imao Križman, kada je njegov udarac odbranio Pavlović, dok je Sarajevo preko Ćetkovića u posljednjoj minuti propustilo veliku šansu za vodstvo.

U nastavku utakmice, obje ekipe su imale svoje šanse, međutim napadači nisu bili raspoloženi, pa je vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara okončan rezultatom 0:0.

Poslije 12 odigranih kola, Sarajevo se nalazi na četvrtom mjestu sa 19 bodova, koliko ima i petoplasirani Željezničar.

Sarajevo će u narednom kolu gostovati lideru Zrinjskom, dok Željezničar na svom terenu dočekuje Olimpic.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.