Bh. golman susret završio s tri odbrane, uz 14 uspješnih ispucavanja i procenat uspješnosti dodavanja od čak 97%

Rezervni golman bh. reprezentacije, Ibrahim Šehić (28), danas je sa svojim Qarabagom igrao susret prvog kola grupne faze Evropske lige.

Protivnik azerbejdžanskom prvaku bio je češki Liberec, koji je odnio bod s Dalga Arene (2:2), iako je sve do četvrte minute sudačkog vremena imao puni plijen u rukama.

Gosti su poveli već na samom otvaranju preko Sykore (1’), da bi izjednačenje domaćina u 7. minuti donio Michel.

Do novog vodstva gosti dolaze u 68. minuti, kada na odbijenu loptu našeg golmana natrčava nekadašnji as Liverpoola Baroš i pogađa za 1:2.

Kada se mislilo da je sve riješeno, domaći u četvrtoj minuti nadoknade vremena dolaze do poravnanja i to sjajnim pogotkom Sadiqova.

Šehić je susret završio s tri odbrane, tri uspješna istrčavanja, te 14 tačnih ispucavanja i procenat uspješnosti dodavanja od čak 97%.