Grčka protiv Australije nije uputila nijedan šut u okvir gola, dok je Estonija odigrala 0:0 sa Latvijom

Reprezentacije Grčke i Estonije, koje se nalaze u našoj kvalifikacionoj grupi za Svjetsko prvenstvo, jučer su odigrale prijateljske utakmice.

Grčka je minimalnim rezultatom 0:1 poražena od Australije. Jedini gol na utakmici postigao je Leckie u 94. minuti.

Zanimljivo da Grci nisu imali nijedan šut u okvir gola Australaca.

Za Grčku su igrali: Karnezis, Torosidis, Oikonomou, Papasthathopoulos, Stayfilidis, Gianniotas, Maniatis, Samaris, Christodoulopoulos, Diamantakos i Vellios. Priliku u nastavku su dobili Kapino, Bakasetas, Holebas, Tachtsidis, Aravidis i Papazoglou.

Selekcija Estonije je u okviru baltičkog Kupa (nastupaju Estonija, Litvanija i Latvija) odigrala 0:0 protiv Latvije.

Za Estoniju su igrali: Aksalu, Anier, Antonov, Baranov, Kallaste, Klavan, Kruglov, Marin, Mets, Sappinen i Teniste. Priliku u nastavku su dobili Puri i Liivak.