Belgijanci su na svom terenu odigrali 1:1 sa Finskom, dok je Estonija sa 2:0 savladala Andoru

Danas su širom Europe na programu bile prijateljske utakmice, a nastupile su i reprezentacije Estonije i Belgije, koj se nalaze u grupi sa našom selekcijom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Belgija ja u Briselu dočekala Finsku i neočekivano odigrala samo 1:1.

Finci su poveli golom Hamalainena u 53. minuti, da bi Belgija do izjednačenja stigla u 90. minuti preko Romelua Lukakua.

Za Belgiju su igrali: Courtois, Alderweireld, Denayer, Vermaelen, Verthongen, Fellaini, Witsel, De Bruyne, Hazard, Origi i Batshuayi. Priliku u nastavku su dobili  Mertens, Benteke i Romelu Lukaku.

Estonci su bez većih problema pobijedili selekciju Andore rezultatom 2:0.

Strijelci za Estoniju bili su Kruglov u 24. i Liivak u 90. minuti meča.

Za Estoniju su igrali: Vakila, Anier, Baranov, Guseev, Kallaste, Kokla, Kruglov, Lindpere, Mets, Pikk i Raudsepp. Priliku u nastavku dobili su Liivak, Antonov, Puri, Marin i Sappinen.