Fudbaleri Željezničara su u okviru trening-utakmice savladali Famos sa 7:0.

Prvo poluvrijeme “plavi” su riješili u svoju korist sa 1:0. U kaznenom prostoru oboren je Subašić, a siguran sa 11 metara bio je Amar Mehić.

Drugi dio Željo otvara golom Veselinovića koji sa 16 metara prizemnim udarcem matira golmana Famosa. Nekoliko minuta poslije A. Zec povisuje na 3:0 nakon lucidne asistencije Zajmovića. Pet minuta poslije nakon kornera lopta se odbija do Zajmovića koji trese mrežu gostiju.

Na 5:0 povisio je Veselinović svojim drugim golom kada je iskosa pogodio ispod golmana.

Nakon lijepe domaćih za 6:0 pogodio je A. Zec. Još jedna lijepa akcija Želje prethodila je sedmom golu. Stevanović je odigrao povratni pas, a Veselinović pogodio.

Za Željezničar su u prvom poluvremenu igrali: Kršić – A. Šehić, Sipović, Bajramović, Stanić – Salifu, Hajdarević – Subašić, Mehić, Mujezinović – Aljić.

Drugo poluvrijeme počeli su: Kjosevski – Stevanović, Osmanković, Bogičević, Pavić – Sadiković, Bojo – A. Zec, Alispahić, Veselinović – Zajmović.