Prvi tim Željezničara je u trening-utakmici savladao juniore sa visokih 7:0, javlja zvanična stranica FK Željezničar.

Na glavnom terenu Stadiona Grbavica međusobno su snage odmjerili prvotimci i juniori našeg Kluba, a na kraju su starije kolege slavile sa 7:0. Seniore je u vodstvo doveo Ramović, a na 2:0 brzo je efektno povisio Zajmović.

Do kraja prvog dijela Veselinović je postigao još jedan gol te postavio rezultat prvog dijela od 3:0.

Željo je prvo poluvrijeme igrao u sastavu: Erić, Stevanović, Osmanković, Bogičević, Pavić, Bojo, Alispahić, Ramović, A. Zec, Veselinović i Zajmović. Dok su u drugom dijelu igrali: Kjosevski, Stanić, Sipović, Sadiković, A. Šehić, Mehić, Hajdarević, Subašić, Mujezinović, E. Zec, Krpić.

Na četvrti gol čekalo se do 66. minute kada E. Zec pogađa, a samo tri minute poslije Krpić postiže novi gol. Na 6:0 povisio je Mujezinović. Pred kraj susreta nakon ubačaja Stanića lopta pogađa defanzivca juniora Plavih i odbija se u mrežu za konačnih 7:0.

Narednu utakmicu Željezničar igra u subotu u Hrasnici protiv mostarskog Veleža.