Tuzla City odigrao je i posljednju pripremnu utakmicu, a u srijedu su izabranici Milenka Bošnjakovića remizirali sa Goricom odigravši 1:1, izvještava zvanična stranica Tuzla Cityja.

Meč protiv hrvatskog prvoligaša iz predgrađa Zagreba, poslužio je stručnom štabu da su uvjeri u još neke detalje koje treba da otklone pred meč sa Zvijezdom 09.

Susret su ispred Fejzića počeli u zadnjoj liniji Efendić, Morris, Kojić i Šarčević, u veznom redu Hadžanović i Sesar defanzivnije a Nukić, Husejinović i Crnkić ofanzivnije te Ubiparip u vrhu napada.

Iako su Plavi imali nekoliko šansi u prvom dijelu, jedini gol postigli su domaćini i to preko Čabraje u 30.minuti.

U nastavku meča Bošnjaković je dao šansu još Musiću, Terziću, Hasanoviću, Buriću, Stjepanoviću i Beganoviću.

Ove promjene donijele su bolju igru našem timu pa je tako prvo Šarčević pogodio prečku u 56.minuti meča, a prijetili smo preko Ubiparipa, Morrisa i Burića ali bez realizacije.

Ipak, u finišu meča Tuzlaci dolaze do poravnanja. Akciju Ubiparipa i kapitena Efendića zaključio je Ramić za konačnih 1:1.