Široki Brijeg i Željezničar su u pripremnoj utakmici na Pecari odigrali meč bez pobjednika.

Rezultat je glasio 1:1.

Željezničar je prvi došao do vodstva u 66. minuti. Veselinović je povukao loptu, dodao do Ramovića koji se ušetao u kazneni prostor i mirno, rutinski matirao golmana domaćih za 0:1.

Široki Brijeg je poravnao u 83. minuti. Marić je ubacio s lijeve strane strane, a Z. Vukoja ubacio loptu u mrežu.

Željezničar je u prvom poluvremenu nastupio u sastavu: Erić – Stevanović, Sipović, Osmanković, Stanić – A. Zec, Sadiković, Bojo, Mujezinović – Zajmović, Krpić.

Drugo poluvrijeme igrali su: Kjosevski – Stevanović (A. Šehić od 70.), Sadiković, Osmanković, Pavić – Hajdarević, Alispahić – Mujezinović (Dacić od 70.), Ramović, Veselinović – E. Zec.

Široki Brijeg je meč počeo u sastavu: Zlomislić, Kvesić, Matić, Ćorić, Franjić, Babić, Jović, Stanić, Kovačić, Bagarić, Enin.

Još su igrali: Vukoja, Jurilj, Barišić, Marušić, Hrkać, Cipetić.