Fudbaleri Željezničara su u susretu 21. kola Premijer lige BiH ugostili Mladost iz Doboj-Kaknja i savladali je nakon preokreta sa 2:1.

Već u 3. minuti gosti su propustili veliku šansu, a udarc Boje odbranio je Kjosevski.

Domaći uzvraćaju u 9. minuti, a nakon velike gužve u šesnaestercu gostiju Bogičević šutira preko gola.

U 29. minuti Grbavica je utihnula. Atajić je ubacio za Guzinu, koji je pogodio za 0:1.

Gosti u 36. minuti ostaju sa igračem manje na terenu, nakon što je Welbeck za svega 60 sekundi uspio zaraditi dva žuta, odnosno crveni karton.

Potom je uslijedio veliki pritisak domaćina. Isaković je u 34. minuti izbacio sa linije, a potom je u 36. izblokiran udarac Ramovića.

Otišlo se na odmor pri rezultatu 0:1.

U 50. minuti velika šansa za domaće, a imao ju je ponovo Bogičević, čiji pokušaj sjajno brani Velić.

Željezničar do izjednačenja dolazi u 57. minuti, a strijelac je Veselinović.

Potpuni preokret u 69. minuti. E. Zec u svom debitantskom nastupu pogađa i donosi pobjedu Željezničaru, koji na taj način uspijeva prekinuti seriju od šest uzastopnih poraza.

Zec je u 90. minuti imao priliku postići novi gol, ali je pogodio stativu.

Željezničar se večerašnjom pobjedom probio na četvrtu poziciju i ima 31 bod.