Željezničar je u susretu 20. kola, prvog u proljetnom dijelu sezone, gostovao Radniku u Bijeljini, gdje je poražen sa 1:0.

Jedini pogodak viđen je već u 4. minuti.

Kjosevski je izašao sa gola i ispucao loptu tačno u noge Đuriću, koji je primio i pogodio skoro sa pola terena.

Željezničar je prvi put zaprijetio preko Veselinovića u 11. minuti, a njegov udarac sjajno je odbranio Lučić.

Narednu priliku gosti su imali u 29. minuti, kada se ponovo istakao Lučić, zaustavivši pokušaj Ramovića.

Gosti su imali veliku priliku da dođu do izjednačenja u 71. minuti. Krpić je ubacio za Zajmovića, koji glavom šutira pored gola.

Lučić u 81. minuti brani udarac Bogičevića, a potom u 90. skida zicer Stevanoviću.

Željezničaru je ovo bio šesti uzastopni poraz i on ga je ostavio na petom mjestu sa 28 bodova.