Fudbaleri Krupe odigrali su danas prvu pripremnu utakmicu na stadionu u Krupi na Vrbasu. Protivnik im je bio NK Slaven iz Živinica, a utakmica je završena rezultatom 4:0 za domaće.

Prvo poluvrijeme završeno je bez postignutih golova.

Almir Aganspahić bio je strijelac tri gola u 48.,81. i 87. minuti, dok je jedan gol postigao i Lazar Nikolić u 72. minuti.

Krupa je nastupila u sastavu: Marković, Palić, Dekić, Karišik, Maksimović, Savić, Dujaković, Nikodijević, Šipovac, Mandić i Lukić, a još su igrali Ilić, Puzigaća, Makitan, Nikolić, Aganaspahić, Jelić, Redžić, Vrebac, Hadžić, Marjanović i Guskić.

Za Slaven su nastupili Brezičanin, Todorović, Numanović, Islamović, Mujkić, Gogić, Selihović, Musić, Šemić, Salihović, Junuzović.

Igrači Krupe zajedno sa stručnim štabom u ponedjeljak putuju na pripreme u Medulin, gdje će boraviti 14 dana.