Nevjerovatnu utakmicu sa osam pogodaka odigrale su momčadi Dinamo Zagreba i Inter Zaprešića u okviru osmog kola  1. HNL-a.

Slavili su domaći s 5:3 i to nakon više prokreta.

Poveli su prvi u 14. minuti golom Leskovića i 1:0 je bio rezultat prvog poluvremena.

Ajayi (54’) i Andrić (56’) su u razmaku od dvije minute okrenuli rezultat u korist gostiju, koji samo minut poslije drugog gola ostaju bez isključenog Haramusteka.

U istoj minuti Budimir pogađa za poravnanje.

Iako s igračem manje, gosti u 70. minuti stižu do novog gola, a vlastitu mrežu pogodio je Šunjić.

Minut poslije Petković zabija za 3:3, a isti igrač u 83. minuti donosi prednost Dinamu, čiju pobjedu u petoj minuti nadoknade potvrđuje Kadzior.

Od prve minute za Dinamo danas su igrali naši mladi reprezentativci Luka Menalo (22) i Amer Gojak (21).

Gojak je zamijenjen u 64., a Menalo u 66. minuti.

Izeta Hajrovića (27) nije bilo u domaćoj momčadi.