Sjajnu utakmicu odigrale su sinoć u Toyota Centru momčadi Chicago Firea i Philadelphije Union, a rezultat je na kraju glasio 3:4 za goste, koji su poveli golom bivšeg bh. reprezentativca Harisa Medunjanina (33) u 31. minuti.

Izjednačio je Nikolics u 39. iz penala, ali su gosti na odmor ipak otišli s prednošću zahvaljujući Burkeu i njegovom pogotku iz treće minute nadoknade prvog poluvremena.

Domaći dolaze do novog poravnanja u 69. minuti, a strijelac je bio Katai.

Burke svojim drugim pogotkom u 73. minuti ponovo donosi prednost gostima, a Schweinsteiger u 94. pogađa za 3:3.

Minut poslije toga, Medunjanin asistira Accamu, koji pogađa za pobjedu Philadelphije Union.

Medunjanin je ove sezone na 18 nastupa postigao tri pogotka i upisao dvije asistencije.

Poslije 19 odigranih mečeva, Philadelphia Union je sedmi tim Istočne konferencije s 24 osvojena boda.