Nakon 3:3 u prvom prijateljskom meču odigranom prije dva dana, U-18 selekcije BiH i Srbije su danas u Trening centru FSS u Staroj Pazovi još jednom remizirale, ovaj put 2:2.

Izabranici Tonija Karačića su nakon prvih 45. minute igre imali prednost od 2:0. Oba gola je postigao Ahmed Hasanović, u 38. i 43. minuti.

U drugom poluvremenu su dosuđena dva jedanaesterca za domaći sastav koji tako dolazi do poravnanja.

Za bh. tim su nastupili: Matej Perković, Marko Bjeković, Armin Imamović, Dobrica Tegeltija, Milan Savić, Ahmed Hasanović, Stefan Santrač, Dino Samuel Kurbegović, Kemal Hasikić, Eldin Omerović i Marko Kojić.

U igru su ulazili još: Adnan Kanurić, Eldar Šehić, Enio Zilić, Marko Brkić, Milan Šikanjić, Denis Kahrimanović, Mateo Božić, Alen Dejanović i Adis Majkić.