Sunderland i Middlesbrough odigrali su sjajan meč u okviru 34. kola engleskog Championshipa, u kojem je viđeno šest pogodaka (3:3), te dva crvena kartona.

Poveo je domaći tim preko Asora u 11. minuti, a potom je u 24. ostao s igračem manje, nakon što je isključen Clarke-Salter.

Vrlo brzo, tačnije u 37. minuti, direktan crveni karton i na drugoj strani, koji dobija Traore.

Na poravnanje se čekalo do 50. minute, kada pogađa Bamford.

Samo tri minuta kasnije gosti dolaze do preokreta, a strijelac je s bijele tačke bio Leadbitter.

Novi gol već u 58. minuti, ovaj put za domaćina, kojem Williams donosi izjednačenje.

Igrala se 68. minuta, kada je bh. reprezentativac Muhamed Bešić (25) sjajno asistirao Bamfordu za novo vodstvo svoje momčadi.

Ipak, u 95. minuti gosti ostaju bez punog plijena, a bod domaćinu spapava McManaman.

Bešić je odigrao cijeli meč za Middlesbrough, koji poslije ovog remija zauzima sedmu poziciju s 52 boda.