Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice savladali Croatiju Zmijavce s 3:1.

Zmijavci su poveli u 2. minuti golom Stipića, a poravnanje je uslijedilo deset minuta kasnije, kada je sjajno proigravanje Ubipariba iskoristio Zec.

Željezničar je do preokreta došao u 66. minuti. Žerić je ubacio, a Kajkut glavom pogodio za 2:1.

Najljepši trenutak utakmice desio se u posljednjoj minuti susreta, kada je Crnov iskosa sjajnim udarcem postavio konačan rezultat.

Željo je ovaj meč počeo u sastavu: Kjosevski – Stevanović, Bogičević, Graovac, Mehremić – Blagojević, Šabanadžović – Zakarić, Ramović, Zec – Ubiparip.

U drugo poluvrijeme krenuli su Ćeman – Kurtović, Ćubara, Osmanković, Mehremić – Hajdarević, Zeba – Žerić, Kajkut, Crnov – Zajmović.