U susretu 29. kola turske Superlige, Genclerbirligi i Kayseri Ercyiesspor odigrali su neriješeno, a konačan rezultat glasio je 0:0.

Senijad Ibričić počeo je meč od prve minute u timu Erciyesspora, a zamijenjen je desetak minuta prije kraja susreta. U timu Gencerlbirligija Ermin Zec odigrao je svih 90 minuta.

Erciyesspor se trenutno nalazi na 15. poziciji sa 30 bodova, dok je Genclerbirligi deseti sa 39 osvojenih bodova.

Fudbaleri Istanbula savladali su sa 4:1 na domaćem terenu Boluspor u susretu 33. kola druge turske lige. Golove za domaći tim postigli su Madureira, Batdal, Sarp i Sokullu, dok je počasni gol za goste postigao Dimitrov.

Naš reprezentativac Edin Višća zamijenjen je u 75. minuti susreta u timu Istanbula, koji je trenutno prvoplasirani sa 72 osvojena boda.