Odličnu utakmicu odigrale su momčadi Wolfsburga i Herthe u okviru 11. kola njemačke Bundeslige, a rezultat je na kraju glasio 3:3.

Gosti su poveli već u 20. sekundi pogotkom bh. reprezentativca Vedada Ibiševića (33).

Ibiševiću je taj pogodak bio prvi ove sezone.

Domaći su u 21. minuti imali priliku za poravnanje, ali Gomez nije iskoristio najstrožiju kaznu.

Iskupio se pak u 44. minuti, kada je pogodio za potpuni preokret, nakon što je u 41. izjednačio Malli.

Rekik u 53. minuti vraća Herthu u igru, a Wolfsburg do novog vodstva stiže u 60. minuti preko Origija.

Gosti se još jednom uspijevaju vratiti i stići do boda. Strijelac je u 83. minuti bio rezervista Selke.

Ibišević je odigrao cijeli meč za Herthu, koja poslije ovog remija zauzima 11. poziciju s 14 osvojenih bodova.