Džeko uspješniji od Šehića

U meču drugog kola grupe C Lige šampiona, azerbejdžanski Qarabag je na svom terenu poražen od Rome rezultatom 1:2.

Roma je povela već u sedmoj minuti, kada je Manolas matirao našeg Ibrahima Šehića za 0:1.

Osam minuta kasnije, Edin Džeko postiže efektan gol za prednost Rome od 0:2.

Domaći su uspjeli smanjiti u 28. minuti na 1:2 preko Henriquea, ali do kraja utakmice nije bilo golova, pa je Roma stigla do važna tri boda.

Džeko je odigrao svih 90 minuta za Romu, baš kao i Ibrahim Šehić, koji je branio kompletan meč za Qarabag te imao nekoliko odličnih intervencija.

Roma je trenutno prva u grupi C sa četiri boda, a Qarabag zauzima posljednje mjesto sa jednim bodom.

Večeras se od 20,45 sati u ovoj grupi sastaju Atletico Madrid – Chelsea.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.