Fudbaleri Dynamo Dresdena do 90. minute vodili su sa 1:3 u Darmstadtu, ali su uspjeli odigrati neriješeno.

Prvo ime utakmice svakako je Manuel Konrad koji je zabio tri gola za Dynamo (23., 34. i 80. min), ali nedovoljno za pobjedu.

S druge strane Kempe zabija gol u 30. minuti, te mreže miruju sve do 90. minute kada za 2:3 pogađa rezervista Boyd, a nakon njega u 93. minuti za konačnih 3:3 ponovo Kempe.

Haris Duljević ponovo se našao u početnoj postavi Dynama i ponovo odigrao dobru partiju.

Duljević se u Dynamu ustalio na poziciji lijevog krila, a svojim odličnim kretanjem i igrom uveliko je pomogao svom timu da ostvari visoku prednost.

Iz igre je izašao u 67. minuti uz ovacije gostujućih navijača koje je ponovo svojim bravurama dizao na noge.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.