Željezničar s 4:0 savladao Krupu

U posljednjem susretu osmog kola Premijer lige BiH, Željezničar je s ubjedljivih 4:1 slavio protiv Krupe i na taj način proslavio 96. klupski rođendan.

Mreže su mirovale sve do drugog dijela prvog poluvremena, a onda je Željezničar u razmaku od svega tri minuta preko Zakarića (34’) i Ramovića (37’) došao do dva gola prednosti.

Na 3:0 svojim drugim golom u 54. minuti povisio je Zakarić, a sudbine gostiju zapečatio je Blagojević sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca u 84. minuti.

Krupa je golom Koljića u četvrtoj minuti nadoknade vremena uspjela ublažiti poraz.

Željezničar nakon ove pobjede ima 19 bodova i zauzima drugo mjesto, dok je Krupa šesta s 12.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.