Everton pretrpio prvi ovosezonski poraz

Nogometaši Evertona pretrpjeli su prvi ovosezonski poraz, izgubivši na gostovanju kod Chelseaja u susretu trećeg kola engleske Premier lige s 0:2.

Tri boda timu sa Stamford Bridgea donijeli su Fabregas i Morata golovima u 27. i 40. minuti.

Bh. reprezentativac, Muhamed Bešić (24), priliku je dobio na samom početku drugog poluvremena, zamijenivši Daviesa.

Imao je dva odlična starta nad Mosesom i Kanteom, kada je spriječio opasne napade protivnika.

Everton je ostao na učinku od četiri boda poslije tri odigrana meča.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.