Minimalne pobjede West Broma i Evertona

Fudbaleri West Broma a su danas u meču prvog kola engleskog Premiershipa na svom terenu savladali Bournemouth sa 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u 31. minuti, kada je Hegazi matirao našeg Asmira Begovića za pobjedu West Broma od 1:0.

Asmir Begović je branio cijelu utakmicu za Bournemouth i ovo mu je bio debitantski nastup za svoj novi klub.

Everton našeg Muhameda Bešića je minimalnim rezultatom 1:0 bio bolji od Stoke Cityja.

Rooney je u 45. minuti postigao pobjedonosni pogodak za Everton, a Bešić nije dobio priliku za igru.

Everton u drugom golu gostuje Manchester Cityju, dok će Bournemouth dočekati Watford.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.