Košarkaši Brooklyn Netsa su i treću utakmicu zaredom igrali produžetak. Poraženi su od Charlotte Bobcatsa rezultatom 116:111. Naš kapiten Mirza Teletović je odigrao fantastičnu utakmicu! Ubacio je 22 poena, imao tri skoka za približno 28 minuta na terenu.

Ubacio je ukupno šest trica. Netsi su dobili prvu četvrtinu rezultatom 28:24. Charlotte je bila bolja u drugoj dionici i dobila je rezultatom 31:28. Netsi su ipak na poluvremenu imali poen prednosti, a rezultat je glasio 56:55.

Uspjeli su da preokrenu i dobiju treću četvrtinu rezultatom 25:19. Na ulasku u posljednjih dvanaest minuta su imali pet poena viška, ali su Netsi uspjeli da stignu to i izbore produžetak u kojem su poraženi.

Najefikasniji igrač u pobjedi Bobcatsa je bio Al Jefferson koji je ubacio 35 poena i dodao 15 skokova, dok je Kemba Walker ubacio 20 poena. Na drugoj strani Deron Williams je imao 29 poena.