Bh. defanzivac imao nekoliko sjajnih poteza

U drugoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema u Australiji, Arsenal je savladao WS Wandererse s 3:1.

Sva tri pogotka tim iz Londona postigao je u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Giroud (33’), Ramsey (37’) i Elneny (44’).

Lustica je 57. minuti smanjio na 1:3, a rezultat se do kraja nije mijenjao.

Za razliku od prve utakmice s Sydneyjom, koju je započeo od prve minute, lijevi bek bh. reprezentacije Sead Kolašinac (24) priliku za igru dobio je u 67. minuti i pružio je odličnu partiju.

Imao je nekoliko sjajnih poteza, u što se možete uvjeriti u priloženom videu.

Arsenal nakon ovog meča putuje u Kinu, gdje ga očekuje nastup na International Champions Cupu.

Protivnik će mu u srijedu (19. juli) biti Bayern Munchen.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.