Hajduku pobjeda u velikom derbiju

U velikom derbiju hrvatskog prvenstva, Hajduk je kao gost slavio na Maksimiru protiv Dinamo Zagreba s 0:2 i tako praktički riješio pitanje prvaka.

Golove za veliku pobjedu gostiju iz Splita postigli su Erceg u 29. i Futasc u 90. minuti.

Futascu je asistirao potencijalni bh. reprezentativac Zvonimir Kožulj (23), koji je ušao u igru u 61. minuti.

S druge strane, čitav meč za Dinamo odigrao je Armin Hodžić (22), dok je Amer Gojak (20) priliku dobio u 59. minuti umjesto Mora.

Dinamo je nakon ovog poraza ostao na učinku od 68 bodova, što je sedam kola prije kraja četiri manje od prvoplasirane Rijeke, koja će večerašnjom pobjedom protiv Istre imati priliku da mu pobjegne na velikih plus sedam.

Hajduk se nalazi na četvrtom mjestu s 53 boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.