Vrančić pogodio u duelu Darmstadta i Schalkea

U posljednjem meču 29. kola njemačke Bundeslige, Darmstadt je pobijedio Schalke rezultatom 2:1.

Darmstadt je do vodstva stigao već u 11. minuti.

Heller je asistirao našem Mariju Vrančiću, koji pogađa za 1:0.

Mariju je ovo bio četvrti gol u sezoni, a treći u posljednja dva susreta.

Schalke je mogao izjednačiti u 58. minuti, ali Burgstaller nije iskoristio penal.

Do kraja meča Schalke je uspio postići gol preko Cokea u 75. minuti, međutim domaći su preko Gondorfa u 93. minuti došli do prednosti od 2:1 i velike pobjede.

Mario Vrančić je igrao cijeli meč za Darmstadt, dok zbog povrede u timu Schalkea nije bilo Seada Kolašinca.

(Reprezentacija.ba)

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.